Wat leuk dat je de NOT komt bezoeken!
De beste manier om naar de Jaarbeurs te komen is met het OV. Jaarbeurs vind je in hartje Utrecht, pal naast station Utrecht Centraal. Binnen enkele minuten lopen sta je in het hallencomplex waar de NOT plaatsvindt. Groot voordeel van het OV is dat je uitgerust aan komt en je vol met energie aan jouw beursbezoek begint!
Kom je toch met de auto en wil je parkeren? Maak dan gebruik van P2, P4, P6 of de P+R terreinen in de omgeving.
Je kunt met de auto tot aan het hallencomplex rijden, Jaarbeurs staat op de ring van Utrecht goed aangegeven. De borden leiden je naar de parkeergelegenheid op P2, P4 en P6 van Jaarbeurs, die 24/7 geopend zijn. Het parkeertarief bedraagt €4,75 per uur. Het dagtarief (van 0:01 uur tot 23:59 uur) voor P2, P4 en P6 is €31,-, voor voertuigen hoger dan 2,70 meter is het dagtarief €86,-.
Reserveer voorafgaand aan je bezoek een dagkaart en bespaar €4,-
Voorkom wachtrijen en reserveer online alvast een dagkaart. Vul je kenteken in en rijd contactloos in en uit. Het dagtarief is datumgebonden.
Voorkom wachtrijen en reserveer online alvast een dagkaart. Vul je kenteken in en rijd contactloos in en uit.
Meer informatie over parkeren bij Jaarbeurs >
Prijzen zijn onder voorbehoud van wijzigingen.
Let op: vanaf 1 januari 2025 voert de gemeente Utrecht een zero-emissiezone in. Jaarbeurs ligt binnen de zero-emissiezone en milieuzone. Ben je benieuwd of je met jouw voertuig bij Jaarbeurs kunt parkeren of laden en lossen? Met behulp van de kentekenchecker op deze pagina kom je er snel achter.
Volg vanaf de snelweg de borden P+R en parkeer je auto bij een van de vier P+R parkeerplaatsen in Utrecht.
Met een combiticket reis je samen met maximaal 5 collega’s vanaf de P+R parkeerplaats naar Jaarbeurs. Een combiticket is verkrijgbaar bij de betaalautomaat van de P+R parkeerplaats.
Bekijk hieronder alle P+R parkeerplaatsen in Utrecht en plan je reis vooraf.
Vanaf 1 januari 2025 voert de gemeente Utrecht een zero-emissiezone in. Jaarbeurs ligt binnen de zero-emissiezone en milieuzone. Dit betekent dat het op ons (parkeer)terrein niet is toegestaan om te parkeren of te laden en lossen als jouw voertuig niet voldoet aan de toelatingseisen.
Ben je benieuwd of je met jouw voertuig bij Jaarbeurs kunt parkeren of laden en lossen? Met behulp van de kentekenchecker op deze pagina kom je er snel achter.
Een zero-emissiezone is een gebied waar alleen nog uitstootvrije bedrijfsauto’s en vrachtwagens mogen rijden, met als doel om de CO2-uitstoot te verminderen. Ook de milieuzone wordt op 1 januari 2025 strenger voor personenauto’s op diesel. Lees hier alles over de Zero-Emissie-Zone en milieuzone in Utrecht.